Něco málo o mě

Záliba v kreslení a malování mě provázela již od dětství. Ve svých obrazech vyjadřuji své pocity a prožitky často ve spojení s přírodními motivy. Některé obrazy jsou realistické, v jiných využívám stylizaci nebo je vzájemně kombinuji. Mám ráda obyčejné traviny a rostliny, někdy vytvářím koláže s použitím strukturální pasty, přírodních kamenů a barev. Přírodu s oblibou propojuji s portréty, postavami, ale i s jinými živými bytostmi. Maluji hlavně akrylovými barvami nebo kreslím tuší a pak si pohrávám s akvarelem. 

Virtuální Galerii IrenArt jsem založila na podzim r. 2020 v době, kdy byly pro veřejnost uzavřené výstavní prostory. Hledala jsem možnost, jak přiblížit moji tvorbu lidem. Nespornou výhodou je, že do galerie můžete vstoupit  kdykoliv prostřednictvím počítače či mobilu a v klidu si prohlédnout co nabízí.  

Originály obrazů, reprodukce.

Pokud máte vážný zájem o originál, zavolejte mi nebo napište prostřednictvím kontaktů, které jsou zde na webu. Popř. můžete získat reprodukci vybraného obrazu. 

Publikace.

Pohádky pro děti "O Hopsálkovi, Jiskřičce a Meluzínce" jsem vymýšlela a vyprávěla mým dcerám, když byly ještě malé a později vyšly knižně. Zkrácené příběhy na stránkách pěti leporel zde můžete získat i pro své děti. Druhou publikací je básnická sbírka Evy Rejškové ,,Tančím na tenkém ledě", která je ilustrována výběrem z mých obrazů. 


Obrazy na stránkách virtuální Galerie IrenArt jsou mým autorským dílem a jejich náměty pramení z mojí tvůrčí invence. 

Na všechna zobrazená díla se vztahují autorská práva, v případě zájmu o jiné využití obrazů mne prosím kontaktujte.

Těším se na vše pozitivní co projekt virtuální galerie přinese.

Irena Vorlíčková, autorka

Zde zobrazené originály jsou v náhledové kvalitě pro web.